Moje cesta k modelingu - JAK JSEM SE K TOMU DOSTALA?

18. dubna 2016 v 19:54 | Adele
Ahoj!
Tak se zase pokouším obnovovat blog - vážně by mě zajímalo jak to s youtubem, školou a svými zájmy zvládnu, ale proč ne, že. Spíš jsem měla tak trochu náladu se vypisovat ze svých pocitů a tenhle blog bych chtěla udělat takový hodně lifestyle, no, třeba to bude někoho bavit.
Taky bych se tady chtěla trošku věnovat modelingu, který dělám už nějaký ten třičtvrtě rok. Ne že bych byla nějaký expert, nebo tak, spíš vám chci popsat svůj pohled na něj a své nesmělé pocity.

Rozhodla jsem se, že začnu článkem jako odpovědí. Vaše největší otázka je totiž "jak jsi začala dělat modeling?". Hrozně vás se mě ptá jak jsem se k tomu vlastně dostala, atd. Celou svou "cestu k modelingu" vám tady teda popíšu, protože to není až tak jednoduché. :-)
Chtěla bych ještě říct, že pokud je holka typ pro modeling, tudíž má správný obličej, výšku a postavu, není těžké se k tomu dostat. Zvlášť pokud chcete - napsat jakémukoli bookerovi na insta, přihlásit se na stránkách, cokoli. Já jsem šla ale samozřejmě trošku netradiční cestou.
O modelingu jsem nikdy nesnila, vlastně jsem ani nemohla, byla jsem tlustá, haha. :D No, ne tak úplně tlustá, ale až do svých čtrnácti jsem měla asi 165 centimetrů a dětskou lehounce oplácanou postavu. Pak přišla puberta, já se hrozně rychle vytáhla asi o 10 centimetrů a přitom neuvěřitelným způsobem zhubla. Vlastně jsem se jednoho dne podívala do zrcadla a řekla jsem si "tyjo, já mám nějaký kostnatý ramena!".
Modelky jsem vždycky brala za anorektičky, holky které musí brát drogy, aby si udržely váhu a necitelné mrchy. Tak jsem to měla asi ve dvanácti. Zároveň jsem tiše obdivovala krásné holky v časopisech, ale jak říkám, nikdy mě ani nenapadlo, že bych takovou holkou mohla být.
Navíc jsem se cítila docela ošklivá, nikdy se mi moc nelíbil můj obličej a bez makeupu jsem se necítila dobře.
Pak jsem v patnácti začala chodit na taneční do Národního domu na Vinohradech. Pořádal "módní přehlídku" a postarší paní vybírala holky, které se jí zúčastní. Vybrala i mě, tak proč ne, žejo.
Přehlídka byla dost neprofesionální a holky v ní se modelingu nevěnovaly, ale hodně z nich se ptalo právě , jestli to nedělám profesionálně, že na to mám postavu i výšku. Dost mě to překvapilo a dodalo sebevědomí to vyzkoušet.

Fotka z oné "módní přehlídky"

Takže jsem se začala různě o modeling a agentury zajímat, až jsem se dostala na jedno fórum na vinted.cz. Bára z Pure Model Managment tam hledala modelky do agentury. Celé fórum jsem jedním dechem pročetla - a pak nesměle zkusila Báře poslat fotky.
A vyšlo to.
Šla jsem do agentury, kde si mě nafotili. Nooo, musím říct, ze setkání jsem měla celkem blbý pocit. Nepřišlo mi, že bych se jim nějak líbila, takže jsem šla domů s náladou na bodě mrazu a s tím, že na všechno kašlu.
Jenže odpoledne mi Bára na facebooku napsala, že se jím líbím, chtějí mě a ať příjdu podepsat smlouvu. Dokážete si představit mojí neuvěřitelnou radost? :D Myslela jsem, že se zblázním!


Pak nastala část "dovolování rodičů" typu "můj táta je právník a vidí na smlouvě každý průser takže jsem jí málem nemohla podepsat", ale nakonec vše dobře dopadlo. Teď rodiče dokonce souhlasí i s vycestováním na dva měsíce a přejí mi to.
Ale o mých foceních a podobných věcech, zas někdy příště.

Chtěli byste druhou část, tedy tvrdý vpád do světa módy, první zkušenosti a první neúspěchy?

Vaše
Adele 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | Web | 18. dubna 2016 v 21:38 | Reagovat

Jsi jednoduše kočka! Ta fotka v menu je dokonalá! :)

2 Arielle Arielle | 19. dubna 2016 v 14:56 | Reagovat

Skvělý článek a už se těším na pokračování :-)

3 Fantom Opery Fantom Opery | 19. dubna 2016 v 15:40 | Reagovat

Prosím, pokračování :)

4 Lucička Lucička | E-mail | 19. dubna 2016 v 16:42 | Reagovat

Prostě jseš dokonalá!! Modelingový typ, strašně ti to všude sluší!! Jsem ráda, že znovu obnovuješ blog :) Určitě napiš ten druhý díl ;)

5 Eli♥ Eli♥ | Web | 20. dubna 2016 v 14:42 | Reagovat

Určitě piš, je to něco, co jen tak někdo na blogu nemá, zaujmeš a budeš originální =) jen do toho, držím palce s modelingem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama