Duben 2016

Do Aquaparku za Šmoulama!

28. dubna 2016 v 16:14 | Adele
Krásný den vám všem!
Minulou neděli jsem díky Krásná.cz získala vstup na Šmoulí párty v Aquapalace Praha Čestlice. Už jednou jsem takhle šla do Aquaparku, kdy jej navštívil Ben Cristovao. Tentokrát jsme tam šly pro report z této akce.
Abych vám dala nějaké základní informace - asi vás to nijak extrémně nezaujme, ale pokud tento článek čtou i někteří starší, co už mají děti, ti to jistě ocení. Děti totiž Šmouly MILUJÍ! I já jsem je milovala a pořád k nim mám zvláštní magický vztah.
Šmoulové se nám tentokrát představí v rámci velké hudební show Pohádkoland, kde vystupují právě oni v hlavní roli se svým úžasným cédéčkem, jehož křestu jsem se v Aquaparku zúčastnila. Křtily ho hvězdy, jako například Lucka Křížková, se svými ratolestmi.
Titulní "Šmoulinkovskou píseň" nazpívala Markéta. Vojta zase nazpíval Vánoční písničku, která je o tom, jak přichází sníh, jak je krásně, jak Šmoulinka dává dárečky. Druhá je "Jak šmoula tancuje". Oba dva hvězdní zpěváci se Pohádkolandu zúčastní.

Právě krásná Miss z roku 2013, Lucie Křížková, říká, že jako dítě Šmouly milovala. "Pamatuju si, jak se objevila v obchodech Šmoulí zmrzlina. Já jsem všechny ty věci musela mít!" směje se. "Šmoulinka byla moje největší hrdinka a stejně jako Míša jsem se bála Gargamela."

Moderátorka Eva Decastelo také potvrdila, že Šmouly zbožňovala. "Vím že texty písniček byly pěkný, jednoduchý, a já jsem se je byla kdysi schopná naučit. Pamatuju si, že jsem měla doma na palandě nalepený průhledný samolepky všech Šmoulů. Vydrželo mi to do čtrnácti let!"

Na celý křest a vlog z aquaparku se můžete podívat ve videu. :)


Celozrnné ovesné sušenky

22. dubna 2016 v 21:03 | Adele |  Vařím, peču
Ahoj!
Dnes jsem si pro vás připravila recept! Jéééj, mňamka. Poslední dobou jsem strašně sušenková, peču máslové sušenky všech druhů. Cookies, Sábles a nebo ty ovesné, prostě je zbožňuju všechny. No a rozhodla jsem se tak, že si upeču ty ovesné, jelikož mi připadají relativně zdravé a jsou ďábelsky dobré.
Použila jsem navíc tmavou mouku, takže jsem si ještě trochu líp "vylepšila" ten zdravý vzhled sušenek.
Tím nechci říct, že nemají hodně kalorií, ale aspoň ten pocit z toho, haha.


Koho by zajímalo jak jsem se dostala k receptu, tak je od milované Kitchenette. Tyhle sušenky jsou celkem profláklý a pečou je skoro všichni, takže jsem si říkala, že ani u mě nesmí chybět a musím vám popsat recept ze své strany. Poprvé jsem je ochutnala na oslavě kamarádčiných narozenin, kam je upekla Klára a mně neuvěřitelně zachutnaly. ♥ Samozřejmě jsem se do nich musela pustit také.

Jinak, tohle není žádná designová paráda. Vzhled sušenek bych popsala jako podprůměrný, i když samozřejmě záleží na umění kuchaře, já je pekla dvakrát a nikdy žádná velká krása. Je to hrubou strukturou vloček, která pak vytváří na sušenkách hrbolky. Na druhou stranu je to zajímavá originální chuť, takže proč ne!

Moje cesta k modelingu - JAK JSEM SE K TOMU DOSTALA?

18. dubna 2016 v 19:54 | Adele
Ahoj!
Tak se zase pokouším obnovovat blog - vážně by mě zajímalo jak to s youtubem, školou a svými zájmy zvládnu, ale proč ne, že. Spíš jsem měla tak trochu náladu se vypisovat ze svých pocitů a tenhle blog bych chtěla udělat takový hodně lifestyle, no, třeba to bude někoho bavit.
Taky bych se tady chtěla trošku věnovat modelingu, který dělám už nějaký ten třičtvrtě rok. Ne že bych byla nějaký expert, nebo tak, spíš vám chci popsat svůj pohled na něj a své nesmělé pocity.

Rozhodla jsem se, že začnu článkem jako odpovědí. Vaše největší otázka je totiž "jak jsi začala dělat modeling?". Hrozně vás se mě ptá jak jsem se k tomu vlastně dostala, atd. Celou svou "cestu k modelingu" vám tady teda popíšu, protože to není až tak jednoduché. :-)
Chtěla bych ještě říct, že pokud je holka typ pro modeling, tudíž má správný obličej, výšku a postavu, není těžké se k tomu dostat. Zvlášť pokud chcete - napsat jakémukoli bookerovi na insta, přihlásit se na stránkách, cokoli. Já jsem šla ale samozřejmě trošku netradiční cestou.