Září 2015

OOTD: Black and grey

29. září 2015 v 9:30 | Adele |  Móda
Dnes pro vás mám připravený opět outfit!

Je to kombinace jednoduchého, pohodlného oblečení, které jsem si vzala na víkendovou procházku po Václaváku s Terkou. Myslím, že černošedá je prostě klasika, kterou já osobně miluju a nikdy se jí nevzdám. Volná halenka zepředu zastrčená do kalhot je můj oblíbený kousek, ve kterém se člověk cítí vzdušně, ale zároveň vypadá dobře. Džíny jsou mi bohužel lehce kratší, takže jsem je ohrnula a navíc přiznala jejich vysoký pas. Zlatým hřebem jsou tenisky, které se poslední dobou snažím kombinovat. Myslím, že tady se mi to podařilo! Jejich ležerně-sportovní styl mě opravdu dostává! A kožený křivák, prostě klasika.Co na outfit říkáte vy?
Mějte se krásně!
Adele

Jak být v pohodě i při nemoci

26. září 2015 v 9:30 | Adele |  Deník
Ahoj!
Celý tenhle týden u nás ve třídě zuří nějaká epidemie. Minulý pátek začaly odpadávat první oběti. V pondělí se udělalo špatně i mně. Polovina z nás myslela, že každou chvilku omdlí. V úterý jsem do školy nedorazila. Terka mi psala, že jich je ve škole 14 a všichni vypadají, jakože každou chvíli chcípnou.
Ačkoli jsem do sebe v pondělí lila litry čaje, silná bolest v krku a rýma nepřestávaly, takže jsem se chtíc nechtíc musela kvůli plánované dovolené příští týden stavit u doktorky. Ta mi předepsala lokální antibiotika a ať se tak týden vyležím.
Rýma je hrozná věc. Do poslední chvíle se cítíte špatně, dokonce i dnes, ke konci týdne mi při nějaké aktivnější činnosti není moc dobře. Ale co jsem vlastně celý týden dělala a jak jsem se udržovala v psychické (když už to moc nešlo fyzicky) pohodě?


Froté ponožky a teplé pyžamko jsou nutnost. Taky mi dělá společnost a radost Bady, který většinou leží v posteli se mnou a já se s ním můžu pomazlit nebo ho prostě pohladit. Ti z vás, kteří mají domácí zvíře asi chápou, jak moc zvedne náladu, když může pohladit zvířecí srst (a teď ne abyste si to někdo vyložili úchylně! :D).

Podzimní teplé líčení

23. září 2015 v 17:44 | Adele |  Tutoriály
Dnes je první podzimní den!
No, upřímně, nevím jestli jsem se na podzim těšila. Znamená to to, že v mém podkrovním pokoji nebude 70 stupňů, že se blíží Vánoce, můžeme trochu vrstvit, zachumlat se do teplých svetrů... navíc se mi teď na podzim nabízí spoustu nových možností a zkušeností o kterých vám zatím nechci říkat, ale určitě se je brzy dozvíte, taky za týden letím na Kanáry, pak do Francie. Tenhle podzim prostě vypadá slibně - až na tu školu! :D


První podzimní den jsem se tedy rozhodla věnovat podzimnímu makeupu. To pro mě znamenají teplé, hnědé barvy, které mi popravdě zas tolik nesluší. Vždy při těchto teplejších barvách nesmím zapomenout oddělit řasy linkou, abych nevypadala uplakaně.

Snack time #1

22. září 2015 v 13:45 | Adele
Krásné úterý vám všem!

Asi jste si všimli, že jsem tady docela dlouho nebyla. Je to zvláštní, blogování mě strašně baví a naplňuje - ne všechno se totiž dá natočit - takže mi to neuvěřitelně chybělo. A to i přesto, že youtube je pro mě teď prioritou. Ale nesmím přece na blog, kterým to vlastně všechno začalo zapomínat! Rozhodla jsem se, že se to tady pokusím rozjet znovu. A budu k tomu potřebovat Vaší pomoc. Ano, právě vy, čtenáři tenhle blog i youtube kanál tvoříte, bez vás by to nic neznamenalo! A já pro vás mám vymyšlených nejen spoustu videí, ale teď i článků! Outfity, recepty, recenze, random články,... :) Tak pojďme na to.

Dnes jsem si pro vás připravila nový formát, který, jak jste asi pochopili, bude o jídle. Jídlo pro mě znamená hodně a říkala jsem si, proč se s vámi o něj tedy nepodělit? Dnes to nebude nic úžasného, jen takový malý tip, který si ráda občas dám.


Ano, je to banán s Nutellou a kávou. Miluju nutellu, ale nechce se mi jí vždy mlsat samotnou - a když se mi nechce dělat palačinky, moc ráda ji spojím třeba s banánem. Je to jednoduché a extrémně rychlé.