Duben 2015

Den strávený v Aquaparku | AQUAPALACE ČESTLICE

29. dubna 2015 v 20:47 | Adele |  I think
Dnes pro vás mám report z Aquapalace Čestlice v Praze, kde se konalo mistrovství světa v jízdě na tobogánu. Musím říct, že jsem si užila tobogánů opradu pořádně, také jsem ale viděla pár známých osobností. Pojďme se na to tedy společně podívat...


Sebou jsem vzala Terku, která mi pomohla vše natočit a samozřejmě mi i dělala společnost. Měly jsme volnou vstupenku na celý den, čehož jsme samozřejmě využily. Soutěž se konala od 11 do asi 16 hodin, kolem poměrně pomalého žlutého tobogánu čekala velká fronta závodníků z čísly na ramenech a program byl v plném proudu.

OOTD: Skater skirt!

25. dubna 2015 v 8:00 | Adele |  Móda
Krásný den, dnes se vám hlásím s dalším outfitem!

A konečně je, jak jsem slibovala, sukňový. :) Nemůžu se nabažit toho, že už máme možnost trochu poodhalit nožky a vytáhnout všechny ty šaty a sukně... je to prostě super!
Tenhle outfit je z čtvrtečního večera, kdy jsem šla do divadla. Mělo to být takové né moc nóbl (a stejně jsem nóbl vypadala :D), takže jsem se rozhodla pro odlehčenější, ale stejně elegantní úbor.


Šílenství jménem Primark

21. dubna 2015 v 21:22 | Adele |  I think
Krásný jarní večer vám všem!

Nedávno jsem vám slibovala článek o obchodě jménem Primark. Je to tak trochu fenomén, obchod, kam všechny náctileté holky touží zajít ale zároveň, který spousta lidí odsuzuje a kritizuje. Já mám s tímto obchodem poměrně velké zkušenosti, takže vám můžu jakž takž říct svůj názor a popsat, jak to tam vlastně vypadá.


Upřímně, je mi šestnáct (ok, až za týden :D) a přiznejme si, spadám do té kategorie ječících puberťaček. Primark jsem ale poznala, když jsem ještě o tom obchodě vůbec nic nevěděla, byl to pro mne prostě NO NAME obchůdek a hned jsem šílela nad úžasně levnými cenami. Když jsem si pak zjistila, v jakém jsem to byla obchodě, to šílenství se dostavilo.
Myslím, že kdybysme Primark měli u nás (což asi i mít budeme, měl by se otevírat v Praze v roce 2017, což bude očividně rok, kdy příjdu na mizinu), asi bych z toho nebyla tak zblázněná. Ale on ten celý ceremoniál skrývá něco magického, a přiznejme si, ty ceny jsou prostě supr.

OOTD: Time of crop tops

15. dubna 2015 v 16:57 | Adele |  Móda
Krásné slunečné odpoledne vám všem!

Dnes se s vámi podělím o svůj víkendový outfit, který jsem si brala k prarodičům na oběd. Skládal se z jednoduchých kousků - high weisted džín, crop topu a bot s vysokou platformou. Poslední dva zmiňované kousky jsem ulovila v Primarku a hned jsem je chtěla unosit - a je jasné, že v tomhle teplu, už si boty nevezmu, ale na ty chladnější dny jsem se rozhodla je ještě párkrát zkusit. :)


Výlet do Drážďan

12. dubna 2015 v 13:22 | Adele |  Fotím
Nedávno jsem vám psala článek s mým wishlistem do Primarku, kam jsme s holkama jely. Vyjely jsme si s zájezdem, který jsme koupily na slevomatu do Drážďan, a právě tento článek bude o našem dobrodružství. Na haul z Primarku si budete muset ještě chvíli počkat, ale určitě se na něj můžete také těšit. :)

Musím říct, že vstát byl pro mne asi nejhorší bod toho dne - den předtím, jsme totiž měly poslední ples z tanečních, takže jsem celý den byla lehce unavená, přesto jsem si to ale užila.
Cesta uběhla překvapivě rychle a brzy jsme byli v Drážďanech. Prvním bodem programu byla rychlá prohlídka města.


Zkoušíme - Čoko-Café U Červené židle

5. dubna 2015 v 13:56 | Adele |  Recenze
Měly jsme jasnou vizi.
Asi tak před rokem nás Terka pozvala na horkou čokoládu do úžasného malého podniku v zapadlé uličce Prahy. Problém byl ovšem v tom, že jsme si nikdo nepamatovaly, jak se podnik jmenoval, nebo dokonce kde byl.
S Klárou jsme ovšem zoufale toužily znovu ochutnat tu výbornou horkou čokoládu, která by se měla vyskytovat někde v oblasti Palládia a dokonce i potupně zavolaly na 1188, kde nám mimochodem nijak neporadily a pravděpodobně si musely myslet, že jsme blázni příliš závislí na "Karlík a továrna na čokoládu".
Nakonec jsme na googlu našly jakési Čoko-Café a s pomocí google-maps došly do poměrně zapadlé uličky nedaleko městské knihovny, kde na nás vyskočil vysoký dům s nápisem Café, pod kterým zářila výrazná červená židle.
Hned nám ovšem došlo, že to není ona kavárna, kde jsme byly před rokem, ale byly jsme tak promrzlé a nešťastné, že bychom přijaly něco teplého snad i z toho nejhoršího podníku v Praze.
O to větší překvapení ovšem přišlo, když jsme do kavárny vstoupily.
Závan příjemného prostřední domácí čokoládovny v narvané kavárničce, zařízené přesně v tom stylu jako ona "Terčina" nám dal jasnou indicii - to nám něco připomíná! A když nám přinesly lístek naprosto totožný s tím v minulé kavárně, měly jsme jasno - firma má zřejmě několik podniků po celé Praze.
A tak začalo naše malé čokoládové dobrodružství.


Primark - Dresden Wishlist

1. dubna 2015 v 23:15 | Adele |  Móda
Roztřeseně objednávám zájezd a nechávám si od slevomatu zaslat voucher. Zaplaceno. Ozveme se vám týden před zájezdem s bližšími informacemi. Přípravy propukají. Výbuch nadšení doprovází nervozita, co si tam doháje koupím - nebo spíš - co si nekoupím?!

Vím, že spousta lidí říká o Primarku, že je na prd. Nikdy je nezaujal, oblečení nekvalitní, ne zas tak levný, koukaj z toho nitky, co na tom ty lidi vidí?! Já musím říct, že patřím k té skupině, co Primark miluje.
Poprvé jsem tam byla asi před třemi lety se školou na zájezdu v Británii - v té době jsem ten obchod ani neznala, takže jsem měla možnost na nestranný náhled na to a obchod mě okamžitě okouzlil - ne proto, že bych si ho nějak vysnila, ale prostě tvrdou realitou. Spousta hudby za málo peněz, navíc nádherný věci, něco, na co v česku nejsem vůbec zvyklá. Naposledy jsem do Primarku zavítala v červnu v Berlíně, kde to byla taky nákupní horečka, ale tentokrát počítám fakt se mega nákupy. Jarními nákupy.

Na slevomatu jsme totiž s Klárou a Terkou sehnaly supr zájezd za 370,- do Drážďan, takže příští sobotu s nadšením vyjíždíme. Je to zájezd primárně za nákupy, taky si chceme trochu projít město, dát si fajn oběd, kafe a zakomponovaly jsme tam dokonce i prohlídku památek města. Ale největším lákadlem je samozřejmě ten Primark, který všechny zbožňujeme.
Bylo nám ale jasný, že si musíme nějak uspořádat, co si tam vzít... já už si seznam vytvořila (a musím říct, že dost velký), takže se s vámi o několik věcí podělím... uvidíme, jak to dopadne. ;)