Březen 2015

Moje sbírka kosmetiky a její uskladnění 2015

26. března 2015 v 22:43 | Adele
Ahoj!

Dnes trochu opožděně, ale tenhle týden pro mě byl neskutečně náročný, od pondělí do čtvrtka jsme měli těžké testy, z nichž se mi povedl tak jeden. xD Ale učila jsem se na ně, to opravdu jo, takže jsem neměla čas na nic - video jsem uploadla na youtube až dneska, každopádně jsem tam hodně aktivní a ne všechno házím sem, tak si tam nezapoměňte dát odběr, aby vám nic neuteklo. Taky mě můžete sledovat na fejsu, odkaz na nějž máte v menu (jo, je to ta velká modrá ikonka s Fkem), kde vám dám vědět o všech novinkách co pro vás připravuji a o článcích. :)


OOTD: Mint purse

22. března 2015 v 22:38 | Adele |  Móda

Ahoj a krásný den vám všem!
Celý týden jsem chtěla zachytit jeden slunečný den a nafotit nějaký outfit. Bohužel jsem si na to našla čas až dnes, kdy bohužel krásně nebylo. Bylo celý den zataženo, takže z fotek rozhodně není cítit jarní atmosféra, ale můžete si všimnout lehčího oblečení, které pocit jara rozhodně vyvolává... no, přece - je tu jaro!


Veletrh krásy 2015 - videoreportáž, recenze, procedury

15. března 2015 v 19:12 | Adele |  Recenze
Dnes bych se s vámi chtěla podělit o obrovský zážitek z WORLD OF BEAUTY - veletrhu krásy v Letňanech, kde jsem právě díky krásná.cz mohla být. Vy to berte jako bonus, protože jsem pro vás mohla vyzkoušet spoustu věcí a procedur a samozřejmě jsem vám to vše zdokumentovala. :-)

Samozřejmě jsem sebou vzala Kláru, která mi neuvěřitelně pomohla a ukázala se jako výborná kameramanka (když vám dělaj obočí, prostě nemůžete držet foťák v jedné ruce, byť se selfie módem). Hned při vstupu jsme byly nadšené, procházely si zas a znova stánky a snažily se v té kupě zorientovat - dva sály, spoustu stánků, produktů a velké pódium. Já samozřejmě toužila po dekorativní kosmetice a brousila si zuby především na Sleek.Labutě a zfetlej Bady / 11.3.2015

11. března 2015 v 19:03 | Adele |  Deník
Ahoj!

Hodně jste mi psali, že vás baví i moje deníčky, od kterých jsem poslední dobou celkem upustila, tak jsem se rozhodla, že bych zase mohla něco ze svého života občas napsat. ;)

Musím říct, že teď jsem pořád nějaká unavená, vůbec se mi nechce vstávat, odpoledne jsem vyčerpaná a škola je utrpení. Alespoň trochu mi zvedá náladu, že se dělá hezčí počasí a začíná trochu svítit sluníčko, což je fajn.

O víkendu jsem se flákala doma, ale bohužel utekl extrémně rychle, což mne neskutečně zklamalo - ani jsem se nestihla na nic naučit - a to jsme měli na tenhle týden naplánovaný pěkný sloupek testů...
V sobotu jsem každopádně neplánovaně vyrazila s Terkou ven - znáte to, takový to potulování neznámo kam, původně že půjdem na Petřín, na který jsme se nakonec vůbec nedostaly, ale popojely jsme k Pražskému hradu, kde jsme se v příšerných davech turistů procpaly ke schodům a došly zpět k Malostranské. Odtamtud jsme vyrazily neznámo kam, až jsme došly k Náplavce a po tom co jsem udělaly pár selfie s labuťema jsme se pustily podél zídky směr Karlák, od kterého nás k našemu zdrcení dělila Čertovka, takže jsme musely zase hezky zpátky a obejít to. Cestou jsme málem dostaly infarkt z několika mrtvých racků s rozklovanou hlavou, celkem brutál.


MOTD (makeup of the day): I'm a bird

8. března 2015 v 17:05 | Adele |  Fotím
Krásnou neděli vám všem!

No, já teda neděle moc ráda nemám, protože další den je pondělí a pondělky fakt nenávidím, ale na tom teď vlastně vůbec nezáleží. :D Důležité je, že vám chci dneska ukázat svůj experiment, který mi zabral zhruba hodinu a půl mého života, plus chvilka uklízení bordelu, co jsem si udělala na toaletce. Zkoušela jsem totiž extrémně zajímavé líčení, tak zajímavé, že jsem na to použila peříčka, která mi trčela už několik měsíců na pracovním stole. A musím říct, že to co vzniklo se mi líbilo, a to moc. Samozřejmě to není na den, spíš se to hodí například na ples či nějakou večerní párty. S tímhle makeupem však určitě zabodujete!


OOTD: First days of spring

3. března 2015 v 20:04 | Adele |  Móda
Krásný slunečný den vám všem!
Ano, dneska to venku opravdu vypadalo na jaro. Musím říct, že jsem měla ráno výjmečně dobrou náladu, protože nám odpadla první hodina, když jsem vytáhla rolety uviděla jsem sluníčko a tak nějak jsem cítila ve vzduchu jaro. A s jarem se cítí člověk vždycky optimistcky. Jsem totiž v bodu, kdy zima, horký čaj, lyžování, Staromák, světýlká a Vánoce jsou out a myslím na letní skotačení a vůni šeříků ve vzduchu.
Tenhle outfit je hodně pohodlný - rozhodla jsem se vám ukázat něco jiného než sukni a to moje oblíbené džíny z C&A a tenký oversized svetřík s výrazným náhrdelníkem - tahle kombinace je moje nejoblíbenější.


Falešné tiramisu

1. března 2015 v 15:11 | Adele |  Vařím, peču
O prázdninách, které jsem strávila na horách bez inernetu jsem se často dívala na Prostřeno. Celkem mě to bavilo a pohltilo, fandila jsem jsem soutěžícím, které jsem měla ráda a odsuzovala ty, kteří mi sympatičtí nebyli.
Hodně mě zaujalo jejich vaření a hlavně pečení. Jen jsem zírala, když se tam dvakrát za týden objevilo tiramisu. Vůbec jsem se tedy rozhodla trochu proniknout do tajů těchto malých lahodných dezertů, jako je panna cota, creme brullé (já vím, že to píšu špatně :D) a tiramisu. O těch prvních dvou ale někdy příště.
Když jsme totiž navštívili restauraci a jako dezert jsem si objednala tiramisu, byla jsem rozhodnutá - až se vrátíme domů, tak se do něj pustím!

Máma ale nebyla nadšena z představy syrových vajec, protože ty naše byly už tři týdny staré a to přece jenom není nic moc do syrového pokrmu. Proto mne raději nabádala, abych našla nějakou alternativu. Se zoufalstvím jsem se vrhla na internet, kde jsem našla "české tiramisu", jakož velmi oblíbený recept. Byl tam i jakýsi receptík od Ládi Hrušky, s meltou místo kávy, který jsem rovnou zavrhla a pustila se do sice falešného, ale přece jen propracovaného tiramisu.