Únor 2015

T.M.I. (too much information) TAG

20. února 2015 v 22:19 | Adele |  Tags
Ahoj! Dnes se vám po dost dlouhé době na blogu hlásím s dalším videem. Asi jste si všimli, že s videi se teď u mě roztrhnul pytel, takže se s nimi prostě budete muset smířit. :) Psát mě ale pořád baví a kdybyste si náhodou chtěli pěkne počíst, koukněte na stránku http://kdejekurvaalex.blogspot.cz/ kde píšeme společně s pár dalšími blogerkami moc pěkný příběh. Je to vážně super a zábavný projekt, já tam píšu jako Addie za bloncku Chloe, tak budu ráda, když zkusíte číst.

Jo a ještě jen tak mimochodem, potom co jsem se dostala do finále s vlogem na soutěži u blog.blog.cz, oslovila mě krásná.cz a moje videa se pravidelně objevují u nich na webu. Na mojí rubriku, která se pomalu plní můžete kouknout tady.

Ale abychom se dostali k samotnému jádru článku - dneska jsem se rozhodla pro TAG, které mu se zkráceně říká TMI, neboli too much information. Mělo by se tedy jednat o několik otázek přímo na tělo, tedy takové pikantnější a zajímavější, než běžně TAGy bývají. Mě to moc zaujalo, viděla jsem ho u Makyny016 a i když ho už dělalo spoustu lidí, chtěla jsem ho zpracovat také.

TAG má původně padesát otázek, já pro vás vybrala jen ty nejlepší a nejzajímavější. Dozvíte třeba jestli jsem byla zamilovaná nebo kolik vážím.


SWAP - co to je, moje zkušenosti a swap s Barčou

2. února 2015 v 17:57 | Adele |  I think
Ahoj dámy!

Tak se vám ozývám mezi školou a tanečníma, kdy bych se měla připravovat a zkrášlovat pro eventuálního prince, který samozřejmě neexistuje (i když by to bylo fajn), ale místo toho píšu článek, protože už je to víc jak týden, co jsem ho nenapsala a příšerně se za to stydím! Nevím, nějak nemám inspiraci, chuť. Tohle je ovšem téma s kterým jsem se vám chtěla opravdu svěřit a které by vás mohlo zaujmout, tak jdeme na něj. ;)


O tom, co je to vůbec SWAP a že to existuje jsem se dozvěděla přes youtube, kde v hojném počtu probíhá rozbalování, tedy unboxing tšěchto SWAPŮ. Je to jednoduché - jde vlastně o to, že si vyberete nějako cizí slečnu (v případě zájmu i chlapce, ale pro toho by se přece jen vybíralo hůř), zjistíte navzájem co máte rády, určíte si částku a téma balíčku (například jídlo, kosmetika, svíčky,apod.) a po nějaké době si navzájem pošlete balíček plný překvapení.