Prosinec 2014

Co jsem dostala k Vánocům

28. prosince 2014 v 19:53 | Adele |  ❅ Vánoční edice ❅
Ahoj!

Tak je to za námi - Štědrý den už skončil dávno, dárečky jsou rozdané a čeká nás tak maximálně silvestrovská oslava... a pak zase ta škola... Já musím říct, že můj štědrý den byl moc fajn, dost dlouho jsem spala, pak přijely sestřenice, babička s dědou a teta a chvilku jsme seděli, povídali si a pak přijela babička s tetičkou a začal klasický chaos, připravování kapra, atd. No, celkem drama.


VÁNOČNÍ SPECIÁL: 10 důvodů proč se těšit na Vánoce + GRWM Štědrý večer

23. prosince 2014 v 12:23 | Adele |  ❅ Vánoční edice ❅

Ahoj!

Tak už je to tady. Zítra je Štědrý den. Já musím říct, že pořád nejsem nijak Vánočně naladěná, letos to prostě nebude jako dřív. Popravdě mi připadá, že každé Vánoce jsou horší - možná je to tím, že jsem starší, nevím. No, snad si to i tak užiju a zachytím tu kouzelnou atmosféru. :) Dnes jsem si pro vás připravila poslední předvánoční videA a to o tom, proč se těšit na Vánoce a Get ready with me na Štědrý večer, tedy makeup, vlasy a outfit, které mi dalo docela zabrat, ale za pomoc i ségry jsem ho natočila. :) Nevím, možná to byl i tak trochu pokus o nějaké navození Vánoční atmosféry. Každopádně mě celý tenhle projekt Vánoční edice moc bavil a pevně doufám, že bavil i vás. Můžete se těšit ještě na vlogy z Vánoc a na to, co jsem dostala od "Ježíška" :). Tuším totiž, že letos bude mimořádně štědrý. Po Vánocích pak plánuji nějaká videa týkající se nového roku, takže se máte taky na co těšit!

Jsem ráda, že už mám zabalené dárky, cukroví je taky napečené. Jak jsem se stresovala, že nezvládnu všechno dokoupit, zabalit a napéct, tak jsem to nakonec zvládla. No, cukroví jsem hlavně tvarovala, to důležité si odbyla mamka. Pokud chcete ale mrknout, co jsem komu nakoupila k Vánocům, můžete tady.

Vánoce ve škole, Hobit, plesová katastrofa + Winter Essentials

20. prosince 2014 v 17:34 | Adele |  ❅ Vánoční edice ❅
Krásné víkendové odpoledne!

Celý týden jsem se chlubila svým sobíkem na ukazováčku. Jsem na něj tak pyšná! :)

Tak jsou tady konečně prázdniny! Musím říct, že jsem se strašně těšila, až si odpočinu - minulý týden pro mě byl totiž hrozně náročný. Psali jsme spoustu testů, nejhorší byla asi biologie, kde máme pět otázek a bylo to asi z dvaceti složitých stran - člověk nikdy neví, co mu tam dá. Učila jsem se na to asi tři hodiny a možná budu mít i čtyřku. Prostě na prd. Ve čtvrtek jsem pak šla ještě na doučko, vrátila jsem se domů a balila jsem asi tři hodiny dárky pro spolužáky. :D Dávala jsem totiž dar docela hodně lidem, proto mě pak zklamalo, že se na to většina vykašlala nebo to nestihla... ale já se zas vykašlala na cukroví, nebudu přece ubírat z našich již tak skromných zásob! :) Ale hrozně mě baví dárky dávat a dívat se na reakce lidí, takže mě to moc bavilo. :)

//CHRISTMAS TAG // +diary, photos

15. prosince 2014 v 18:18 | Adele |  Tags
VÁŽNĚ UŽ ZBÝVÁ JENOM DEVĚT DNÍ DO VÁNOC? CO SE PROBOHA STALO?!

Takovýto když si chcete jít lehnout, příjdete k posteli a uvidíte tam tohle :D

Já musím pyšně říct, že mám už všechny dárky nakoupeny a jako každý rok z toho má obrovskou radost. :) Hrozně se těším na jejich balení, chci si s tím pořádně vyhrát, takže určitě čekejte nějaké vlogy z balení dárků, potom z Vánoc ve škole a ukázky co komu dávám - prostě nějaké vlogmas. -.- Kdyby nám ti profesoři jenom nedali tolik testů! Zítra píšeme z češtiny a zeměpisu, dnes jsme psali z angličtiny, ve středu... panebože, já to ani nechci vědět... Každopádně v pátek už máme jen dávání dárků u nás ve třídě a Vánoční akademii. :) Chtěla bych patřit mězi ty, kteří mají poslední týden pohodový.

Internetové nákupy na Ebay a Aliexpressu

12. prosince 2014 v 17:54 | Adele |  Móda
Po delší době tady mám zase nějaké nákupy... :) Zhruba před měsícem jsem si fanaticky objednala spoustu věcí a teď mi to začala chodit. Myslím, že nakupování na internetových zahraničních obchodech je super - mnoho věcí u nás je totiž neskutečně přeceněných. Třeba výrazné náhrdelníky.


Vánoční wishlist 2014

9. prosince 2014 v 19:14 | Adele |  ❅ Vánoční edice ❅
Krásný úterní večer vám všem!

Tak musím říct, že i já toho teď mám nějak strašně moc - školy je hora, navíc musím shánět spoustu Vánočních dárků a stíhat blog a doučování... Každopádně, na vás si čas vždycky najdu a jelikož se snažím na Vánocích hledat samá pozitiva, dnes tady mám svůj Vánoční wishlist, tedy to, co si přeji pod stromeček. Mimochodem, dnes jsme byly nakupovat s Klárou dárky a já koupila mamce super CD od ZAZ Paris (doufám, že to nečte, achmůjbože) a dárky už mám téměř pro všechny kromě nějakých drobností pro kamarádky ze třídy...


No, nebudu se už o nákupech moc vykecávat, jen se zeptám, jestli by se vám třeba líbilo video o tom, co jsem komu koupila k Vánocům? :) Teď už ale k tomu samotnému seznamu... no, nějak skromný není, ale počítám s tím, že rozhodně nedostanu všechno, přání si budu postupně plnit třeba i v novém roce. A upozorňuji, že zde není žádné oblečení, protože to si asi budu kupovat v lednu v nějakých těch slevičkách. :)

Tipy na Vánoční dárky 2014

5. prosince 2014 v 23:51 | Adele |  ❅ Vánoční edice ❅
Každým rokem je pro mne složité vybírat dárky. Rozhoduje hned několik faktorů - musí být levné, originální, udělat člověku opravdu radost. Ale jak se s tím popasovat?!


Horká bílá čokoláda

2. prosince 2014 v 17:37 | Adele |  ❅ Vánoční edice ❅


Je to vážně moc dobrá věc, pokud jí chcete mít méně sladkou, stačí přidat méně čokolády a bude tam cítit jen náznak. Čokoládu můžete mít samozřejmě i kvalitnější než já (měla jsem orion, jak uvidíte ve videu) a nebo můžete přidat šlehačku, jak je vám libo...