Červenec 2014

Letní pohodový outfit

29. července 2014 v 20:02 | Adele |  My outfits
Zdravím! :)
Tak jsem se rozhodla, že bych mohla být, když jsou ty prázdniny trošku víc aktivní. Pravdou totiž je, že jak jsem si na táboře za dva týdny odvykla internetu, tak jsem si odvykla i blogu a teď přicházejí články jednou týdně, což se mi nelíbí. Když jsem toho schopná, měla bych věnovat blogu víc - a to mám spoustu nápadů!
Takže dneska jsem tady se svým druhým outfitem podle mě. Tuhle rubriku jsem založila asi před třičtvrtě rokem a je tam jen jeden článek, to je ostuda!
A protože jsem přes tu půlku léta co je za námi něco nakoupila, například svoje první dlouhé šaty a chtěla bych se vám s tím pochlubit, rozhodla jsem se udělat něco trochu letního.
Kdo si nepamatuje jak rubrika My outfits funguje - já se v něčem vyfotím, zhodnotím to a vytvořím v polyvore odpovídající outfit. :)


Blogger tag

28. července 2014 v 17:56 | Adele |  Tags

Ahoj :)

No, tak jsem zase tady už podruhé s tímhle blogger tagem. :) Doufám proto, že se nebudu ve faktech o sobě moc opakovat. Díky za nominaci Hanny. A protože tenhle tag už určitě všichni znáte, přeskočím zbytečné kecy a jdeme rovnou na to. :)

Pravidla:

- Pověz o sobě 10 věcí.
- Odpověz na 10 otázek od blogera, který tě nominoval.
- Nominuj 5 blogerů, kteří mají méně než 200 čtenářů za den.
- Vymysli 1O otázek pro ty, které jsi nominoval.
- Informuj blogery, že jsi je nominoval.


V rytmu hudby

22. července 2014 v 16:51 | Adele |  Móda
Já vím, je léto, ale léto skončí a příjde podzim a s ním i moje vytoužené taneční. Těším se, to jo. Doufám, že tam poznám nové lidi a že mě to bude bavit. A abych na tanečních nebyla za černou myšku, začala jsem si pomalu ale jistě pořizovat garderobu.
Věděla jsem, že mě to příjde draho - pěkné červené plesové šaty (na fotkách tady) na imatrikulaci jsem sehnala za něco přes dva tisíce a v jedněch šatech jsem tam rozhodně chodit nechtěla. Ze zoufalství mě zachránila mamka, která si začala objednávat oblečení od švadleny - a já zjistila, že má dceru, asi o pět let starší než já, která "vyrostla" ze svých společenských šatů a že bych si je tudíž mohla zkusit a ona by je přešila na mojí postavu. To jsem byla nadšená! Do rukou se mi dostaly asi sedmery šaty - vínové, tyrkysové, hadí bronzové, oranžové, dlouhé modré, tmavě zelené dlouhé s korzetem a žluté, které se mi moc nezalíbily. Sice jsem nevyfotila všechny, ale o ty první tři jsem se s vámi rozhodla podělit.
Já šaty prostě miluju.


Kuskusové "rizoto"

14. července 2014 v 21:05 | Adele |  Vařím, peču
Ano, opravdu, Adele zveřejňuje recept který není sladký. Fakt jo, není to žádnej kuskus nasladko, ani kuskusový nákyp, nebo zapečený kuskus s jahodovým džemem, je to výborné kuskusové rizoto s masem. Prázdniny jsou pro mě skvělá příležitost, jak začít i trochu vařit, jelikož jsme se ségrou nějaké dny doma a rodiče pracují, takže můžu vařit. A takovým dnem byl i dnešek.

Je příšerně jednoduché a příšerně dobré. Recept jsem tak trochu okopírovala od babiččina klasického rizota, které jsem vždycky zbožňovala a prakticky na něm vyrostla, akorát jsem trošku pozměnila suroviny - rýži jsem vyměnila za kuskus a šunku za maso. Takže, abyste si nemysleli, že jsem vás ochudila o všechny slané slasti - tady to máte.


Design 06. Blueberries

12. července 2014 v 21:30 | Adele |  Designy blogu
Ahoj! :)
Ano, vaše oblíbená blogerka je po delší době zpátky. Vážně, je úžasný se vrátit do civilizace, na svojí obří měkkoučkou postel, k milované elektřině. Ale musím uznat, že jsem si hrozně moc psychicky odpočinula, fyzicky na tom moc dobře nejsem, hrozně jsem nastydla, příšerně mě bolí záda a narazila jsem si koleno, moje nohy jsou poštípané, poškrábané a pomodřinované, ale jsem ráda, že jsem jela.
Nicméně, teď jsem dostala chuť sem vnést trochu toho léta, takže jsem blog oblékla do barvy borůvek, která se mi moc zalíbila. :) Design patří opět mezi ty jednodušší, ale já jsem s ním velmi spokojená.

Název: Blueberries
Doba dělání: 1 hod plus nastavování
Spokojenost 80%

No, trošku léta tady je, já si půjdu dospat, doodpočinout si, zcvivilizovat se, atd. A hlavně si uvědomit, že jsou, proboha, ano, PRÁZDNINY! :) Já si to totiž pořád neuvědomuju. Takže si jdu pustit Někdo to rád horké a přeju vám pěkný večer.

Adele