Plány na blogu - co nového chystám?

19. května 2014 v 20:35 | Adele |  Blog

Ahoj dámy :)

Musím vám říct, poslední dobou mám buď nechuť k blogování nebo neinspiraci nebo nemám čas. Teď je tady ale ten zlomový moment, kdy jsem si projížděla svoje staré články a říkala si - bylo by přece škoda tohle všechno zahodit. A pak jsem si to uvědomila - chtělo by to nějaký plán, nějaký systém, projekt. Nějaký cíl ke kterému chci směřovat, rozvrh.

Dneska jsem toho měla hodně - hned po škole jsem běžela na doučko do městské knihovny, pak jela do Uhřiněvsi na další doučování. Zrovna jsem běžela na autobus, a... najednou jsem byla na zemi. Pálily mě ruce a kolena a když se na kalhotech objevila rudá skvrna, byla mi jasné, že jsem si zase rozedřela koleno... prostě šikulka.
V takto zuboženém stavu jsem dorazila za svým "žákem" slabým hlasem mu všechno vysvětlila a naprosto vyřízená se vezla do Europarku, kde mě vyzvedla mamka. Celý den mi bylo špatně - mám hroznou rýmu a ucpané nosní dutiny - hrůůůza.

huhu


Tak a teď k těm blogovým plánům. Musím si to nějak uspořádat sama pro sebe, ale i pro vás. Jak to teda bude? Chci blog postavit zpátky na nohy, jeden článek za týden mi příjde opravdu málo a ubohé. A to navíc postrádá pořádnou kvalitu.
A já vím, že jsem schopná psát kvalitní články.


Takže, články teď budou přibývat obden. Každý den to prostě nestíhám a když, tak většinou nemám moc inspirace a to by byly pořád samé deníčky, což určitě nechceme. :) Navíc by to nikdo nečetl, takže obden to bude fajn.
Pondělí bude tagové - budu přidávat všemožné tagy a otázky, někdy i možná v podobě videa, jak se mi bude chtít. :)
Jednou týdně budu přidávat deníček, budu se snažit dělat hodně fotek, ne je pořád kopírovat z weheartit, i když sem tam něco přidám, ale mám možnost fotit zrcadlovkou, což je fajn.
V pátek budou recenze - ať už kosmetických produktů nebo filmů a knížek.
A víkend bude patřit nějaké zábavě - videu nebo receptu, i think článku nebo outfitu.

Vždycky na konci měsíce budu dělat Měsíční novinky, což bude nová rubrika, kde budu hodnotit a ukazovat svoje novinky, které jsem si pořídila za určitý měsíc a za nějakou dobu budu dělat "Doděláno", kde budou vypotřebované produkty. Pravděpodobně podobou videa, ale uvidíme. :)

❤️

Trošku jsem opoměla na rubriku History lesson, kde je zatím jen jeden článek - určitě brzo přibyde další! Pravděpodobně o Sissi.
Ještě co se outfitů týče - ty budou právě někdy o víkendech - chystám zase nějaký článek do Outfits by me, což je podle mě úplně super a nápadité a celkově víc článků s oblečením.

Zavrhla jsem zveřejňování povídek a knížek - nikdo to nečetl, teda, někdo jo - Andee. :D Nakonec jsem jí to všechno poslala na mail, takže už je to fuk. :) Taky jsem se rozhodla, že nemám dost času, energie ani inspiraci na započnutí nějakého grafického fungování, tedy tvoření designů, apod., takže to se také odkládá na dobu neurčitou.

Jaký je váš názor na změny?
Máte pro mě nějakou radu, typ, něco o co byste na blogu stáli?
Překvapil mě např. velký zájem o receptové články, chtěli byste jich víc?
Mějte se krásně, vaše unavená, spokojená,
Adele
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Destiny Lee ○ lee-destiny.blogspot.com Destiny Lee ○ lee-destiny.blogspot.com | Web | 19. května 2014 v 21:31 | Reagovat

Ahooj Adele. Som rada že si taká zlatá a môj blog si pravidelne kontrolovala.:) Vážim si to, vážne. Totiž, ja som Muffie, presťahovaná, premenovaná. Trošku zmeny mi chýbalo. Nový blog nový dych do môjho "blogového života". Dúfam že môj blog budeš návštevovať aj napriek tomu že som na blogspote.:)
Auu niesi sama šikula. Ja som tiež. Ja som si išla ako pani na korčuliach. Zdolávala som všetky kopčeky a dieri v chodníku ako hrdinka ale keď som pred sebou videla dve kanály vedela som, že toto je už asi na mňa veľa keďže som bola 4. krát v živote na korčuliach.:D:D a už som padala. Chlapci v altánku na mňa pozerali ale ani im nenapadlo prísť za mnou a spýtať sa či som v pohode. Nevadí. Ocko za mnou dokorčuľoval a postavil ma na nohy. Výsledok? Veľká modrina a trochu odreté kolenu + roztrhaná nohavica. Good job, Destiny.
Veľmi sa mi páči že v tom máš nejaký systém. Mne by takéto niečo tiež neuškodilo. Asi na tom idem hneď pracovať. Ak ti to nebude vadiť, spravim to doosť podobne ako ty. A o články s receptami určite stojííím!:3

2 Andee Andee | E-mail | Web | 19. května 2014 v 23:15 | Reagovat

Kočičko, konečně zas něco přidáváš... jsem ráda že tu budeš častěji, jeden článek týdně je naprosto nedostatečný tvé schopnosti čtivě psát, takže jsem ráda, že to hodláš změnit :-) jinak tě ještě musím politovat s tím pádem - vzpomněla jsem si na tvou Kath - realita bohužel takhle růžově nedopadá, co? Nebo tě snad zachránila nějaká reálná verze Liama?? hádám, že by ses pochlubila... život je prostě příšernej... proto zdrháme do fantazií xD
Popravdě, já tvé deníčky čtu vlastně nejradši, protože seš to nejvíc ty, stejně jako Pařížanka, jíž jsi jaksi neposlala za celou dobu co já sepsala jeden a čtvrt dílu a která mě vážně zajímá :-)
Myslím, že já měla taky dost štěstí na lidi s nimiž se přátelím, když jsem začala zveřejňovat a vlastně jakoukoli ze svých čtenářek bych mohla doporučit i tobě a určitě by Pařížanku taky ráda četla, ale dokud budeš posílat, nebudu tvé rozhodnutí viklat, je to tvoje věc a mě mrzí že ses takhle zklamala, protože je to přesně to, čeho jsem se bála i já, když jsem se pracně dokopávala překonat strach a zveřejňovat :-)
Těším se na tagy a recenze, u receptů zvládám akorát slintat protože mým schopnostem nestačí xD Sissi může dopadnout zajímavě, miluju filmy o ní a zvlášť z pohledu hubnoucích slečen by to mohlo být oceňované :-)

Ke komentu - pochopilas, že tenhle článek vznikl díky tobě, že jo?? ;-))  Ohledně osobní zkoušky, která určitě souvisí s psaním tě podporovat nebudu, protože to není nic obdivuhodnýho, ale pokud už něco zkusit chceš, mě chutnají modrý (tedy light) L&M, je to taková jemná holčičí chuť, ideální pro začátečníky xD páni, zas si přijdu jako dealer xD nicméně toho že ti je neprodají se v dnešní době vážně bát nemusíš, pořádně se zmaluj, zajdi k Vietnamcům a tam je prodají i mladším než jsi ty protože prostě chtějí výdělek xD
O tom že to jde do peněz netřeba mluvit, ale já chtěla zveřejnit jen informace které nejsou veřejnosti na první pohled známé - a jejich předraženost (jednou jsem četla že výrobní náklady jsou asi kolem dvacky, kdežto prodávají se kolem sedmdesáti - ty moje za 77 xD šmejdi lichvářský xD)
A děkuju opět za pochvalu, je vidět, že já můžu prostě psát o čemkoli, ať je to sebezavrženíhodnější téma xD

3 Andee Andee | E-mail | Web | 19. května 2014 v 23:18 | Reagovat

** Dokončuju větu - už jsem ospalá xD
O tom že to jde do peněz netřeba mluvit, ale já chtěla zveřejnit jen informace které nejsou veřejnosti na první pohled známé - a jejich předraženost (jednou jsem četla že výrobní náklady jsou asi kolem dvacky, kdežto prodávají se kolem sedmdesáti - ty moje za 77 xD šmejdi lichvářský xD)  je snad legendární :-/

4 Andee Andee | E-mail | Web | 20. května 2014 v 15:52 | Reagovat

Já tohle štěstí měla loni a letos šla celkem na jistotu, byť jsem v jiném oddělení, pořád to ale obnáší podobný průběh dne, povinnosti a tak dál a s tím jsem spokojená :-) No, to byla možná trochu nadsázka, ale mě vážně milují hlavně lidi o deset let mladší než já a to by nic zvlášť v jejich věku nic jiného než pedofilie nebyla xD Jojo, děti jsou koneckonců i důvod proč jsem na tenhle obor šla, občas si říkám jestli bych se neměla líp, seknout se školou a dělat ve školce normálně... od září tam hledaj učitelku xD
Copak se ti nelíbí na mých záchvatech hubnutí?? Bohužel neznám dietu která by zahrnovala zmrzliny a buchtičky s krémem, ale pokud o nějaké takové víš, řekni, je mým snem xD ty hubnout nepotřebuješ, takže jsi jiný případ ;-)

5 Zoey* Zoey* | Web | 20. května 2014 v 19:11 | Reagovat

I 4 můžeš mít :P mě to nevadí čekat, když vím, že jsem to udělala :)

6 Pagess Pagess | Web | 20. května 2014 v 22:17 | Reagovat

Chudáku s kolínkem :O
Všechny tvé články jsou kvalitní. Já si taky dělala kdysi takové rozvrhy, ale pak mě to přestalo bavit, tak doufám, že ty budeš mít více odhodlání než já. myslím, že jsi skvělá autorka článků. A vidím tě spíše v tém kosmetické oblasti ohledně recenzí než těch kníže, takže v tom stebou naprosto souhlasím!
Jo v receptech jsi naprosto dokonalá, všechny jsou skvěle popsané vyfocené. A na tvoje cupcaky nikdy nezapomenu :* a dělám je furt! Skvělé! :) takže na to se mooc těším.
A samozřejmě se těším i na nové videa! Miluju články/videa takové to, co jsme si za měsíc koupila nebo vypotřebovala. vím, že to je strašně ohrané, al emě to taaak baví :D

7 Anette Anette | Web | 21. května 2014 v 15:37 | Reagovat

Tvoje články jsou skvělé :)
To koleno mě mrzí :(
A tvé recepty jsou úžasné :))

8 Kubi Kubi | Web | 21. května 2014 v 16:05 | Reagovat

Miluji čtení receptových článků:) sama jich mám spoustu xD Jinak sis v tom vymyslela skvělý program!:) Určitě je dobře, že s blogem nekončíš!:) A ať se kolena uzdraví brzy!:)
Jo, ty koláčky jsou super:)

9 Zaira Zaira | Web | 21. května 2014 v 17:21 | Reagovat

Sssss, au! Úplně mě to koleno bolí za Tebe! :(
Jinak ten systém je naprosto boží!
Jen já bych se asi bála, že mě zrovna nenapadne článek na to dané téma, ale ty určitě problém mít nebudeš ;) Držím palce, ať se ti podaří blog 'postavit na nohy'. Ale to nebude ani potřeba, máš spoustu stálých čtenářů a to dost pomáhá. Také se momentálně pokouším blog  trochu nahodit, ale nevím, jestli se mi to podaří... :(

Přeji krásný den ♥

10 Lucy1616 Lucy1616 | Web | 23. května 2014 v 19:10 | Reagovat

Už se moc těším :) Taky nemám teď na blog čas, budu se snažit no :D Sissi jsem jako mladší zbožňovala, tak na tu se těším nejvíc :D Viděla jsi i ty filmy o ní? :)

11 Magdaléna Magdaléna | Web | 24. května 2014 v 20:50 | Reagovat

Je škoda, že je času málo, ale anprosto tomu rozumím. Přijde mi lepší psát méně (a klidně i jen jednou týdně), ale s chutí, když máš na to klid. Proč se nutit do něčeho, jen abys splnila nějaké kvóty? Však my si na tvé články rádi počkáme. Musím přece žít, abys měla o čem spát :)
Hodně štěstí a méně rozedřených kolen :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama