Mata hari / 30.5.2014

30. května 2014 v 20:34 | Adele |  Deník

Ahoj ;)

Dneska, zatímco jsem upíjela bubble tea mi přišly na mysli počty. V neděli už je prvního června a dvacátého odjíždíme do Berlína a pak už se prakticky nebudeme učit, takže nám zbývá jenom 20 dní učení tedy necelé tři týdny, což je patnáct školních dnů.
Už musím přežít jenom patnáct dnů ve škole.
Ale taky to znamenalo, že během patnácti následujících dnů příjde to všechno - závěrečné testy, zkoušení, zoufalé snažení o vylepšení známek a nervozita.
Why not.

Nepatřím k lidem, kteří by školu nenáviděli, občas mě dokonce baví do ní chodit, ale teď nějak ztrácím chuť. Jak se rok blíží ke konci, jako by mě škola vycucávala a já ztrácela veškerou energii. A to nadšení pro studium? Hahaha.
Ale nebuďme tak sarkastičtí, radši, co se stalo v tomhle dlouhém týdnu? :)

Untitled


Neustálé žvanění kamarádek o Sherlockovi mě donutilo zkouknout ho. Už jsem viděla první i třetí sérii, teď jen ty dva díly v druhé a budu to mít celé. :) Zamilovala jsem si ho, zamilovala jsem si Freemana, je to dokonalý. A nejsem za takovýho trapáka, takže fajn.
V pondělí jsme o výtvarce dělali masky a nacvičovali "choreografii" na hudebně- výtvarný projekt. Teda, řeknu vám, to bude vááážně zajímavý. Navíc mi bylo celý den blbě a měla jsem pocit, že každou chvíli omdlím. Možná jsem měla nízkej tlak.

The Pleasing Hour

Úterek byl dlouhý, to si pamatuju - nejdřív dějepis, při kterém jsem se modlila, abych nebyla zkoušená, jelikož výsledná známka by, ehm, nebyla dobrá. A nebyla jsem! :) Přežití fyziky, kterou jsem absolutně nechápala a odpoledne test z angličtiny, kterého jsem se upřímně děsila. O matice V. vypadala bledě, což mělo za výsledek, že jí ředitel odvezl domů.
Ve středu jsme zase psali z literatury, což jsem pravděpodobně absolutně pokazila, přestože jsem v tomto oboru většinou dobrá. No, jedna špatná známka mě nezabije. Snad. Biologie byla výjmečně v pohodě, jelikož jsem si mohla trošku pohrát s pastelkami a přesně zakreslit šupinu ryby, což byla, jak se později, když mě profesor ohodnotil jedničkou ukázalo, dobrá volba. Na naší partu se snesla epidemie, jelikož Teri ráno zvracela. A K. pro změnu nepřišla do školy.

Wedding hair | via Facebook

Ve čtvrtek už ale přišla a já se navíc dozvěděla, že z velkého testu z angličtiny mám dvojku, což třídnímu, kterého máme na angličtinu, podle jeho slov "udělalo radost", ale vykompenzoval mi to test z matiky, který byl nenahlášený a já se celkem děsím výsledku (znáte ten pocit, když sedíte v lavici, koukáte na tabuli a říkáte si, jak to nechápete a že se to budete doma muset našrotit, abyste to pochopili a vzápětí profesor vykřikne vemte si papíry, jdem psát písemku?). S K. jsme nešly na oběd a zmokly jsme, udělaly si u nás doma malou módní přehlídku mých nových šatiček do tanečních a nakonec vyrazily do divadla Broadway na Mata Hari, což bylo představení podle pravdivého příběhu a hrála tam Brožová, Háma, Vašut a taková ta co hraje prodavačku v Ulici. :D A nakonec jsme potkaly na chodbě před sálem, hádejte koho?! Révaie! <3 Vypadal vážně, vážně, vááážně sexy.

Google Image Result for http://needleinthehay.net/wp-content/uploads/2012/12/mata-hari-609x257.jpg
Pravá Mata Hari...

Zašly jsme na kafe do Costy, kde jsme si zařídily i kartičku a s cappucinem jsme se vydaly do metra. Pak už jsme si jen uvelebily v posteli s Friscem a štrůdlem (já vím, zajímavá kombinace) a pustili si Sherlocka. :3

Jelikož jsme spali tak čtyři hodiny a já ještě takovým polospánkem, byla jsem celý den jako zombí a děkovala bohu, že mě nevyzkoušel z fyziky, byť jsem jí trochu pochopila a nakonec ještě zvládla jet s Teri na Flóru, kde jsme si daly bubble tea a já si koupila úžasnou paletku od essence. Doma jsem pak půl hodiny točila video, které se mi smazalo, takže smůla. :D

Tired pup | via Tumblr

No nic, jdu se koukat na Sherlocka a užívat si klidu,
mějte se hezky ;)

Adele
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zoey* Zoey* | Web | 30. května 2014 v 21:10 | Reagovat

Tak to máš hodně nízkou váhu na svou výšku :)) taky miluju to bílé na twisteru :P Jé, kafíčko, frisco a štrůdl :* dala bych si :P

2 Andee Andee | E-mail | Web | 30. května 2014 v 23:39 | Reagovat

Jééé kdopak se tu ozývá?? Jojo, škola už vážně utíká a mě se tam obzvlášť nechce, poté co jsme tam včetně nemocí nebyla skoro měsíc a na ten poslední to pro mě moc nemá smysl, byť vím že prostě musím, nejen kvůli známkám ale i pochybné a nedostatečné účasti xD ale školka... není nic dokonalejšího, nejradši bych tam zůstala navždycky xD Jééé ty furt s tím Sherlockem... já to viděla jako celovečerňák a zajímavý - ono je to i jako seriál, když píšeš o sériích?? nicméně to už bych nestíhala, všichni mi tu nutí i Game of Thrones a já nemám dokoukané ani The Originals, ještě že mají spolu s TVD a PLL prázdninovou koncosériovou pauzu :-)
Hudebně-výtvarný projekt?? A to je jako co?? doufám, že budeš průběžně (průběžněji než doteď, protože tohle není ani obden jak slibuješ) informovat :-) Já mám nízkej tlak ustavičně, takže jestli ho máš taky, neopovažuj se kouřit, seklo by to s tebou, já ho mám až po nich, do tý doby normální a teď jsem na hranici xD Vás vozí domů ředitel?? Páni, to já naší říďu neviděla celou dobu co ve škole jsem, natož aby mě někam vozila xD Snad nebudeš zvracet taky, zlato ;-)
Jééé chodit s kámoškou do divadla?? Obdiv, přijdu si se svými výlety za fotbalem šíleně povrchní xD
Jééé frisco a štrůdl, nevím na co mám chuť víc xD Škoda že se ti video smazalo, dobře se na ně kouká :-)

No, on by ji P. takhle v klidu jít nenechal, kdyby nebyla nebezpečná nejen jemu ale i sobě, prostě časovaná bomba, jak je zjevný, není jediná s kterou se tímhle potýkal, jinak by nezískal všechny ty jejich životy, takže nepustit jí, bylo by to leda horší xD Nikdy jsem koneckonců nemínila aby byl blbej, jenom prostě... on :-) Jak je to momentálně s A. je snad dostatečně zjevné a D. prozrazovat nemíním ani za zlatý prasátko, ale nečekej nic podobně originálního jako doteď, šoků už bylo dost :-)

3 Lâmina Fria Lâmina Fria | Web | 31. května 2014 v 13:10 | Reagovat

Hm, na Matu Hari bych se taky chtěla podívat. Věřím, že to stálo za to.

Snad ti ta matika nedopadne zas tak špatně. :) Já s ní teď taky mírně válčím ... ovšem svádím to zatrvzele na přístup učitelky. :D
Tak se těch posledních pár dní ve škole drž, to zvládneš. ;)

4 Andie Andie | Web | 31. května 2014 v 17:53 | Reagovat

je úžasné, že zbývá už jen měsíc školy, s těmi testy to je trochu depresivní, ale musíme na tom najít to pozitivní - už jen měsíc a bude na dva měsíce klid! :)
s videem to naštve, když se s ním děláš půl hodiny a pak zmizí :D
o Sherlockovi u nás taky všichni básní a já ho ještě neviděla *stydím se*
koukám, že je u vás taky hodně lidem špatně, u nás teď má taky někdo pořád problémy s trávící soustavou :(
nečekaný test z matiky je teda pěkná zákeřnost, snad to nedopadne zas tak špatně, držím palce :)
co to máte za ten projekt? :)
Révaie jsem doteď neznala, ale koukala jsem na fotky, pěkneeej :3

5 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 31. května 2014 v 18:49 | Reagovat

Na sherlocka jsem koukala a nic moc :-D já nevím no, nechytlo mě to. Do toho divadla chci hrozně moooc :-)

6 Lucy1616 Lucy1616 | Web | 1. června 2014 v 11:58 | Reagovat

Taky už jsem s kámoškou počítala učící dny :D Nám vyšlo ještě míň, protože tam budeme mít nějaké akce, dva výlety a tak :) Hrozím se ale toho výza - nějak tuším, že bude jedno z mých nejhorších :/ Jak jsi na tom ty? :) Fyziku taky nesnáším, kdo to kdy vymyslel?! A ájina je můj nejoblíbenější předmět vůbec, do té se ani nemusím učit :) Ještě jsem bubble tea neměla, odrazuje mě ta cena :D
Ten pocit při matice vůbec neznám, protože naše učitelka nám hlásí test dva týdny dopředu, takže se nemusím ničeho bát :) A celkově nám všichni hlásí testy, takže žádné přepadovky nemáme. Oni asi už moc dobře znají naši třídu a vědí, že i s ohlášením to dopadne katastrofálně, tak se asi chtějí vyvarovat hromadnému propadání :D Kombinace frisca a štrůdlu je zajímavá :) Užívej si poslední dny školy :D

7 Pagess Pagess | Web | 1. června 2014 v 15:42 | Reagovat

Konečně ti tady můžu přihodit komentář, pečlivě vždycky čtu všechny články, co vyšly, ale vždycky jsem tak lenivá formulovat mé myšlenky do komentáře :D
Jak si to vypočítala :´D
Mě zbývá už jenom 10 dní! 10! 10?! Proboha, však za těch 10 dní toho moc nestihnu no -_-
Znám ty nekonečné dny ve škole. Taky celkem ráda chodím do školy, al ebrala bych klidně jenom 4 školní dny, těch 5 už je na mě moc :D a to ranní vstávání ..
Odvezl ředitel domů? co? u vás odváží ředitel domů děcka, když jsou nemocné? jsem ještě neslyšela :D
Jéé to divadlo muselo být fakt príma, a vím, kterou z Ulice myslíš bábu Nyklovou, představitelka má ale těžké jméno abych ho tu napsala :D
Tak já se teda těším na to video, které doufám přetočíš znova! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama