Au./9.4.2014

9. dubna 2014 v 22:38 | Adele |  Deník
Ahoj :)

Opět jsem se chtěla ozvat dřív, a to s videem ale to debilní video se nahrávalo tak tři dny, pak už jsem měla devadesát procent, vypnul se mi počítač a musela jsem zase odznova... takže to ještě chvilku potrvá. :D O víkendu jsem se vám hlásila s chalupy, dneska je to z domova a zase s deníčkem.

Momentálně mě strašně bolí ret a je to můj problém číslo jedna. Zdá se vám to asi jako malichernost, ale je to vážně neuvěřitelně nepříjemný. Mám ho rozkousnutej? Jak se mi to stalo? No, to víte, to jsem se tak líbala s přítelem a bylo to trošku víc divoký. Prostě jsem jela v autě, pode mnou seděl můj sladkej pejsánek, kterej se jednoduše změní v hyperaktivního blázna, zvedl hlavu a já si šikovně rozkousla ret. A pořád se mi to ne a ne vyléčit... bolí, bolí, bolí.

Tumblr

V pondělí jsme měli tři hodiny celkem nudné výtvarky, kde jsme brali perspektivu a já zjistila, že jsem na to celkem dřevo, protože hrany postele vůbec neprocházely středem horizontu (skandál!), za což jsem byla mírně seřvána, zato se mi povedla skříň. Pak byla angličtina, které jsem se děsila zkoušení a nakonec zjistila, že kdyby mně vyzkoušel, dost možná bych zaperlila, jelikož jsem se připravovala. Bohužel zkoušel jinou holku, která nevěděla vůbec nic. Škoda... Doma jsem upekla brownies cupcakes. Pak jsem jela s mamkou do Edenu, kouknout se do Deichmannu, jelikož jsem zjistila, že mi jsou všechny boty nehorázně malé. Odjela jsem s teniskama, balerínkama na malinké platformě a úžasnýma botkama na vysoké platformě, což byl poslední pár za 159,-! No nechte je tam! Občerstvily jsme se v bagetterii a jely na kosmetiku. Vytrhala mi obočí, dala nějakou hřejivou masku, bylo to docela příjemné.


Úterek jsem v rámci možností přežila a napsala si test z dějepisu, z kterého mám haleluja konečně dvojku. Je to totiž mapa na starověký přední východ, dostali jsme pojmy a mapu jsme si museli sami vypracovat. Psali jsme to natřikrát - nejdřív jsem měla čtyřku, pak trojku a teď dvojku. Vidíte, jak se zlepšuju? Na irských tancích jsme nacvičovali śestavu. Pak jsem přišla domů a neschopná cokoli dělat šla spát.

(2) Tumblr

Dnes jsem se probudila a vůbec se mi nechtělo vstávat, ale nakonec jsem se odhodlala a vyrazila do chladného dne. Říkala jsem vám už, že jsem si strašně oblíbila obilnou kávu CARO? Mňam! Moc doporučuju, třetinu zalít mlékem, je to fakt výborné, chutná mi to ještě víc, než normální kafe a je to zdravější.
Ve škole jsem se docela zasmála při tělocviku, zvládla matiku, přežila zeměpis a němčinu. A pak byla biologie. Po škole jsem zašla s K. na bubble tea vyzvedla mě mamka. Neplánovaně jsme se rozhodly jet do Europarku a kouknout se na nějaké kousky v HM. Vybrala jsem si černé šaty, které dostanu k narozeninám, modrou košili s puntíčky a takový jakoby háčkovaný modrý svetr. Chtěla jsem zkusit ten MAXI TWIST v KFC, tak jsme si ho tam koupily a já si ho doma spapala. Byl výborný! Pak jsem usnula a když jsem se vzbudila, bylo mi nehorázně špatně. Točila se mi hlava, bylo mi z toho jídla hrozně těžko, když jsem vstala, myslela jsem, že omdlím. Teď je mi už trochu líp, ale pořád blbě, takže nevím, jestli zítra zvládnu školu... Takže do KFC teď nějakou dobu ani nepáchnu! :D Asi na mně leze nějaká viróza.

Ještě jedna věc - určitě jste si, jako pozorní čtenáři, všimli, že nahoře v designu mám napsáno, že mi je patnáct. :) No, zatím mi je ještě čtrnáct, ale za tři týdny oslavím patnáctiny, takže jsem to rovnou udělala takhle, abych to pak nemusela předělávat.

Mějte se krásně,
Adele

Edit: Hahah, už mám nahráno video 38%, tak snad se to znova nevypne. Pokud to klapne a nahraje se to, přidám ho zítra nebo pozítří. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 9. dubna 2014 v 22:56 | Reagovat

Au. Já když jsem byla malá, tak jsem si prokousla jazyk. Taky mě to šíleně bolelo.
Možná je to divné, ale mně všechny takové obilné kávy chutnají vyloženě bez mlíka jenom s cukrem a nebo jenom tak xD.

2 Andee Andee | E-mail | Web | 9. dubna 2014 v 23:03 | Reagovat

Čičinko, na tu pusinku (fakt jsem věřila že ses s někým líbala xD) si mázni přes noc jelení lůj a ráno to bude suprový, taky mám furt příšernou pusu a tahle noční terapie, a to spím asi 4 hodiny, celkem zabírá :-)
Taky zásadně nejsem zkoušená když umím a naopak což je ještě častěji xD ty mrcho ty máš takovejch bot?! musím tam jet taky, sháním baleríny (dlouho jsem nic nesháněla, viz džíny xD)
Caro nepiju, je na mě moc slabý ale kafe se spoustou mlíka mi chutná podobně xD Dieta ala pečení a KFC? připomínáš mi Andee... xD
Dopředu přeju k narozkám :-*

3 Andee Andee | E-mail | Web | 9. dubna 2014 v 23:16 | Reagovat

Měly jste se spolčit s Andie (mimochodem donuť jí se vrátit xD) protože tý už dávno došlo že na něm bude něco nadpřirozenýho, občas měl ty typicky dvousmyslný kecy xD nicméně moc dlouho to nebylo, jen jsem taky propadla cestování nicméně ne časem ale pouze tím zeměpisným (vem si třeba Anglii, tam máš královskou rodinu do teď xD)
V tý původní verzi to bylo ještě zatraceně nadpřirozenější a trochu dost klišé, možná tušíš xD Nicméně teď se neboj, bude normálnější než bys myslela...
A. obživla a jak je to možný i další odpovědi zjistíš v tý další, ačkoli bude opět z jeho pohledu, stejně jako ta přespříští xD Nicméně jsem doufala že oceníš jeho dávné romantické já a ono nic... :-) Jdu ji sem dát, takže koukej honem číst ;-)

4 Andee Andee | E-mail | Web | 10. dubna 2014 v 15:51 | Reagovat

No, já neříkala že je nadpřirozená bytost, jen že se budou dít nadpřirozený věci což je nepopiratelně splněno ;-) zas tak dávno to nebylo, ale žádná současnost xD Anglie byla jen pro porovnání aby sis nepředstavovala žádný středověk, odkud byl jsem nějak moc nepřemýšlela, ale buď se k tomu dostanu nebo to není tak podstatné, nicméně u nás to zjevně nebylo :-)
takže ty bys chtěla alternativu Damona?? Jo, nedivím se xD Bylo by to sexy, ty zoubky a všechno tohle... ale já vám chci dát originalitu, z upírů jsem už vyrostla a vás by něco ohraného nebralo xD A pochop to jak je libo ;-)
Neřekla bych, že se vyloženě mění, jen vážně snaží a pořád ještě má ten pocit viny - co už by tě nutilo chovat se snesitelněji než když si kvůli tobě někdo hodí provaz a ty seš štěstím bez sebe že ho vůbec máš zpátky xD navíc mu jaksi zůstane na krku (žádná upíří metafora xD) jelikož je pro zbytek světa mrtvá a i zodpovědnost je mocná čarodějka :-) on jí teď víc rozumí, chápej, jsou na tom podobně (a to zatraceně - pochopíš později xD)... mimochodem, vážně ti na ní nepřišlo nic divnýho?? Zrovna od tebe bych čekala že ano... no, spoilerovat nebudu, přidám další :-) a zjistíš i jak to bylo s Kasandrou xD
Nicméně i já mám radši jeho současné já, to je snad jasné (už jen proto abyses zas mohla pohoršeně vztekat co je to za kreténa xD - docela mě překvapilo že ho máš takhle radši, ale prostě už je to takhle on no...)
Opět opakuju že na její sebevraždě jsem postavila notnou část pokračování takže být musela, ačkoli je to prostě hysterka a já bych to neudělala xD

Snad to teda budeš mít s pusinkou lepší, kočko :-) Taky bych při tvé váze už nehubnula xD Hřešit se "musí" ;-)

5 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 10. dubna 2014 v 18:22 | Reagovat

Rozkousnutý ret mívám často :-D Caro si chci už dlouhou dobu koupit, prý je z toho dobrá ledová káva. Na video se těším.

6 Lucy1616 Lucy1616 | 10. dubna 2014 v 20:48 | Reagovat

Já ti věřím, že ret musí bolet. Já mám se svým ksichtem taky teď takový menší problém - klube se mi pupínek a nehorázně bolí :D To jsi udělala výhodný nákup :) Taky bych chtěla takhle levný boty :) Caro miluju ♥

7 Andee Andee | E-mail | Web | 11. dubna 2014 v 0:56 | Reagovat

Moment, tak jednoduchý nebo složitý?? jestli čemukoli nerozumíš, koukej se ptát protože v tomhle případě by to neznamenalo tvoje pomalé vedení ale mé špatné vysvětlování, protože nadpřirozený věci žádný obvyklý postup nemají aby bylo očekávatelné že je každý prostě pochopit musí :-)
Jak tak na všechno koukám psychologicky, středověk by mi nešel a už vůbec bych nevystihla psychiku někoho tak starýho když jsem s Andy musela končit protože jí bylo třiadvacet xD
Jojo, je to celý machinace životy, to chápeš dobře, nicméně pořád neumí poručit přírodním zákonům, takže je to možná brutál, ale logické a neopominutelné xD
Vanessa a Stefan? Úplně stejně, zlato :-) viz ta věta "Sestřička byla z vidiny nestárnoucí lamačky srdcí u vytržení…" :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama