Unavená.

18. prosince 2013 v 19:14 | Adele |  I think
Úterý, 17.12. 2013
Nadpis asi mluví za vše. Jsem totálně vyčerpaná a to je teprv úterý. Psala jsem vám naposled v neděli s novým designem a to jsem nevěděla, jak hrozný tenhle týden ještě bude. Totiž, všichni na blogy píšou, jak se těší na Vánoce a jak se tenhle týden už moc neučí. My se učíme, ještě máme naplánovány minimálně dva testy, z toho jeden velký.

Včerejšek probíhál bez problémů a potom co jsem na výtvarce vytvořila z novinového papíru pizzu (jak kreativní) a následně na ní půlhodiny zírala nastala angličtina s naším nemožným profesorem. Jedna spolužačka se vášnivě líbala před třídou se svým klukem a on je viděl. Když mu pak dávala omluvenku, neodpustil si nemožné poznámky typu: "Abyste to nepřehnali, už jste se dolíbala?" "Ještě chytnete nějaký bacil!" Poslední dobou je nějakej nasranej. Odpoledne jsme měli dvě hodiny hudebky, kdy jsme měli všechno probrané, takže jsme ještě procvičili Půlnoční, kterou budeme zpívat a pak jsme hráli nějakou hru.

Dnešek byl horší. Mnohem horší. Začalo to dějepisem, kdy jsme díkybohu měli všichni úkol, takže jsme nepsali, přežili jsme chemii, občanku, abychom si mohli napsat velký test z fyziky. Nemám z toho překvapivě úplně špatný pocit, ale já nikdy nedokážu nic odhadnout, takže jen tiše doufám v dobrou známku. O matice jsme se dozvěděli, že do pátku budeme psát z minulé páteční látky a jelikož jsem v pátek chyběla, vůbec netuším, o co jde. Terinka mi slíbila, že mi to vysvětlí, takže se modlím, abychom to nepsali zítra. Pak byl zeměpis, kde jsme pěkně odprezentovali křesťanství, přičemž jsem náležitě ztrapnila V. Byla na mě asi hodinu naštvaná i přes moje omluvy a nakonec vyměkla. Heh.
O angličtině vyzkoušel dva lidi - oba měli pětku a potom vybral ještě Teri, která dostala 4/5. Říkám, byl nasranej. V hodině češtiny mě profesorka potěšila tím, že mi účast na Demosténovi, tedy řečnické soutěži a olympiádě přičte k celkovému výsledku a já se tak můžu ucházet možná i o jedničku.

Po škole jsem měla všechnu energii v čudu, ale nabyla jsem jí potom, co jsem snědla asi pět vanilkových rohlíčků a běžela na irské tance s zoufalým dojmem, že to tam zhubnu. Haha. Měli jsme vánoční hodinu, každý přinesl cukroví a největší pohyb byl obcházení kolem kolečka při hraní Městečka Palermo.

Zítra jdu po škole na nějaké "vánoce s fyzikou" z části proto, abych si šplhla u profesora a taky tam prý bude nějaké jídlo. Musím ještě potom dokoupit nějaké dárky, udělat těsto na linecké a upéct asi padesát máslových sušenek, které hezky zabalím a budu prezentovat jako jedlé dárky. Těším se na čtvrtek odpoledne, kdy budu mít všechno za sebou.... Teď to vidím na horkou koupel a postel.

Taky se vám stává, že píšete článek, ale už ho nezvládnete zveřejnit kvůli nedostatku materiálů, protože je moc pozdě? Mě jo. :D Proto tady pro vás mám i dnešní "záznam".

Středa, 18.12. 2013
Dnešek uběhl překvapivě rychle, tedy, školu myslím. Možná to bylo tím, že jsme neměli odpoledku. Hned po škole jsme šli na ty Vánoce s fyzikou, kde hodinu a půl nějaký děkan žvanil o polární záři a o laseru... čekala jsem to trochu zajímavější, ale tak neva, no. K. jela pak rovnou domů, my se s Teri stavily asi na půl hodinky ve Flóře, kde jsem udělala mikronákup dárků: babičce jsem koupila svícen a tetě mini džem, obojí z Butlers. Sice oboje levné a samostatně nevzhledné, ale věřím, že když to nějak hezky zabalím, hodím k tomu pár máslových sušenek, tak to bude dobrý.

Když jsem přišla domů, zjistila jsem, že mi definitivně přestal fungovat notebook, respektive se přestal nabíjet a tak jsem k němu nabíječku násilně přilepila izolepou do velmi zajímavé podoby, aby se alespoň trošku nabil. Povedlo se, ale bojím se, že to dlouho nevydrží a jiný noťas nemám, takže kdybych tady pak nebyla, je to způsobeno tímhle, ale budu se všemi prostředky snažit!

Každopádně jsem před chvilkou dodělala těsto na linecké, zítra upeču ty sušenky, koupím dárek K., zabalím dárky do školy a v pátek hurá na akademii... Jen kdybychom zítra nepsali ten test z matiky a občanky! No nic, já se běžím učit!

Mějte se hezky,
Adele
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | Web | 19. prosince 2013 v 9:00 | Reagovat

Jak to tak čtu, tak jsem hrozně moc ráda, že už nechodím do školy :-D Jsem také unavená jelikož nemohu vůbec spát už asi týden nespím katastrofa

2 need-luck-now need-luck-now | 19. prosince 2013 v 14:26 | Reagovat

Já patřím k těm co se ve škole už moc neučí :) Naštěstí, ale tak už je čtvrtek tak to se už nějak zvládne! :)
Máš krásný design!! Neděláš náhodou i na přání?? Měla bych zájem ;)
Jinak taky se mi stává, že v jednom dni nestihnu dopsat článek :D
A nabíječka k notebooku mi taky blbne, ale lepit to izolepou jsem ještě nezkoušela ;) :D

3 Vaness . Vaness . | Web | 19. prosince 2013 v 18:23 | Reagovat

Já sem taky pořád unavená ..
rozlámaná .
taková nemocná .
Shit

4 Qawp Qawp | Web | 19. prosince 2013 v 19:46 | Reagovat

No já jsem ráda, že my se teď na chvíli neučíme ... i když jsem si toho užila doteď až dost. :D A stejně se budu učit přes Vánoce na maturitu :/
Nejlepší bylo jak si psala, že si tam šla, protože tam mělo být jídlo :D naprosto chápu :DD

5 Nia Nia | Web | 19. prosince 2013 v 20:10 | Reagovat

my se učili. celou tu dobu. dneska jsme psali test, včera..
ja psala ale jenom jeden ya! happy woman.
byla jsem ale za to u zubáka:D
hej ale taky jsem taková bez energie.
řekla bych že je to tim počasim:)
jinak gratuluju k te češtině snad tu 1 budeš mít!!!!!
oh promin ale tu dilinku taky nechapu. ani se tomu učiteli nedivim,.. libat se s nekym ve skole, pred tridou. lol
Vanoce s fyzikou to musel být vazne zazitek:D pohoda :D

6 Andee Andee | Web | 19. prosince 2013 v 22:37 | Reagovat

Po vánocích hubnou snad i normální lidi, nejen my :-D ale každá podpora fajn :-) Taky jich víc než jednu nechci, ale když jsem dnes neměla žádnou, je mi poněkud... neklidně :-/ s revizory taky nekamarádím ale miluju ten pocit vítězství když si mě vyčíhnou a já mám nabito :-D s tou paměťí to jaksi není mou zásluhou, asi jako s bazálním metabolismem... mám zvláštní předpoklady k dokonalosti a dopadla jsem takhle příšerně :-D snad se to změní :-D trhy doporučuju, kromě zimy úžasná atmosféra :-)

Ke tvému článku (no jo, je toho dost): nikdy bych neřekla, že někdo bude tvořit delší články než já, je to poněkud frustrující :-D přeju češtinu, u mě vždy krachne na literatuře kterou jsme líná se učit :-D krásný vánoční dess, taky jsem chtěla nějaký vytvořit :-) Páni, takovéhle tance bych taky zvládla i při své netalentovanost :-D a v klidu, u mě to nejsou jen rohlíčky... mňam :-D ještě že zítra mažu do bazénu :-) naposledy... a pak po vánocích, doufejme :-)

7 Andy Andy | Web | 20. prosince 2013 v 12:53 | Reagovat

To mi píšeme z matiky a fyziky každou hodinu. Je to celkem na nic, když pokaždé dostanu 5 :D

8 cincina cincina | Web | 20. prosince 2013 v 17:56 | Reagovat

Jeeeej... tak já ti teda nezávidím, že píšete testy. My psali v pondělí dva testy a díkybohu už od úterka jsme se neučili:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama