Tak, že bych k tomu něco řekla?

12. října 2013 v 20:38 | Adele |  Blog
Pokud se nějakým záhadným způsbem, dostanete na tenhle blog, tak byste si asi měly přečíst něco o tom proč vlastně vznikl.
Nejdřív něco o mě - jmenuji se Adéla a protože to jméno samo o sobě se mi nelíbí, budu vystupovat pod přezdívkou Adele, což je samozřejmě strašně cool. :)
Já už jsem pár blogů měla, za zmíňku ovšem stojí asi nejvíc www.blog-pro-kazdeho.blog.cz, který mi vydržel něco přes rok. Bavilo mě to, opravdu moc a proč jsem tedy zkončila? Nastoupila jsem na gymnázium, které pohltilo veškerý můj volný čas. Ne kecám, poznala jsem nové kamarády a začala jsem trochu "žít". Ale jelikož jsem začala zároveň psát do školního časopisu, tak jsem se rozhodla, že bych se mohla o ty svoje kecy s někým podělit. Ale doufám, že to nebude jako můj minulý blog. Chci kvalitu ne jen hloupoučké články a blbostech... A tímto vás tady pěkně vítám! :)

Na co se zaměříme?
Na design! A ne, nemyslím na ten internetový, i když jsem s tím taky nějakou dobu dělala, teď myslím ten interiérový. Jelikož se stěhujeme a já dostávám úžasný podkrovní pokoj s šatnou a koupelnou a je na mě jak si ho zařídím, ráda bych se o to s někým podělila, případně od vás dostala nějaké návrhy a rady... A také tu určitě najdete nějaké kecy z mého života a... recepty? Ano, začala jsem trochu péct a trochu vařit, takže i na to se tu můžete těšit!

Závěrem doufám, že se vám tady bude líbit! Příjemné čtení. A blog je samozřejmě stále v rekonstrukci, takže se omlouvám, že to tady neni žádný "terno". :D

Adele
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama